Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Benim Kahramanım Komisyonu 23 Nisan Ortaokulunda şartname ve takvim ve OHEY detaylarını tartışmak için buluştu.Misafirperverliği ve gayretleri için Okul Müdürümüz ve ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz.
![](haberimg/IMG2-0.jpeg)
![](haberimg/IMG2-1.jpeg)
![](haberimg/IMG2-2.jpeg)
Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Benim Kahramanım Komisyonu 23 Nisan Ortaokulunda şartname ve takvim ve OHEY detaylarını tartışmak için buluştu.Misafirperverliği ve gayretleri için Okul Müdürümüz ve ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz.