Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak MEB 2023 Eğitim Vizyon Belgesi’nden ilham alarak tasarlanan Sn. Bakanımız Ziya Selçuk’un açıkladığı HEY modeli kapsamında Osmangazi Hayal-Etkinlik-Yaşam (OHEY) olarak adlandırdığımız İlçe Sosyal Etkinlikler Planlaması kapsamında, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde uygulayacağımız faaliyetlerin ilki olan Osmangazi Türkçe Model Birleşmiş Milletler(MUN) BTSO Oğuz Kağan Köksal salonunda yapıldı. Ödüller ve katılım belgeleri ile ödüllendirilen öğrenciler geniş katılım gösterdiler.
![](haberimg/IMG11-0.jpeg)
![](haberimg/IMG11-1.jpeg)
![](haberimg/IMG11-2.jpeg)
![](haberimg/IMG11-3.jpeg)