BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Bursa Birincisi Hocailyas Ortaokulu Öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER’e Ziyaret

Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Bursa Birincisi Hocailyas Ortaokulu Öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER’e Ziyaret

    Bursa´da yapılan şampiyonada Bursa 1.si olan ve Bilecik Bölge Şampiyonasında da birinciliği elde eden İlçemiz Hocailyas Ortaokulu öğrencileri, Trabzon’da yapılacak yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Okul Müdürü Sn. Hülya AYVAZ ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sn. Leyla PEHLİVAN ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden öğrenciler İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER tarafından, Müdürlüğümüz toplantı salonunda ağırlandılar. Öğrencilerimize yapılan ikramların ardından onlarla sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER, kendini tanıtarak uzun ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yapılan spor faaliyetleri ve elde ettikleri başarılar hakkında öğrencilerden bilgi alarak gençlerimizin hem eğitimde hem de sporda başarılı olmaları için gereken desteği her zaman vereceğini, İlçemize yaşatmış oldukları başarıdan dolayı gurur duyduğunu belirtti, öğrencilerimiz için hazırlanan hediyeleri takdim ederken emeği geçen okul idarecisi, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti. Trabzon’da yapılacak yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanan öğrenciler de gitmeden önce İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER’den feyz aldıklarını söyleyip teşekkür ettiler.

     Okulumuzu göstermiş olduğu başarılardan dolayı tebrik ediyor, katılacağı yarı final müsabakalarında başarılarının devamını diliyoruz.

 

 12-03-201912-03-201912-03-201912-03-201912-03-201912-03-2019

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.