BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFA (YAŞLI EVDE BAKIM) PROJESİ HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Osmangazi Kaymakamlığı, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Osmangazi  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezi arasında Vefa (Yaşlı Evde Bakım) Projesi hizmet protokolü imzalandı.  
VEFA (YAŞLI EVDE BAKIM) PROJESİ HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın teklifi ve  Cumhurbaşkanlığı'nın uygun görüş yazısı ile ulusal program haline gelen  ve ulusal düzeyde uygulanmaya başlayan Vefa (Yaşlı Evde Bakım) Projesi kapsamında Osmangazi Kaymakamlığı, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Osmangazi  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezi arasında Vefa (Yaşlı Evde Bakım) Projesi'nden faydalanacak vatandaşlara yönelik kuaförlük hizmeti verilmesi konusunda hizmet protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında Mesleki Eğitim Merkezi eğiticilerinin gözetiminde, öğrenciler tarafından proje kapsamındaki yaşlı, engelli ve dezavantajlı vatandaşlarımıza saç bakımı, saç kesimi, sakal kesimi gibi kuaförlük hizmetleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının belirlediği adreslerde, yerinde sunulacaktır.

13-09-202213-09-2022

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.