BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"UZAY YOLCUSU KALMASIN OSMANGAZİ BİLİM ŞENLİĞİ" ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

TUBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında desteklenen "Uzay Yolcusu Kalmasın Osmangazi Bilim Şenliği" etkinliklerimiz 13 Ekim Perşembe günü başlıyor.


Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen, TUBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında desteklenen "Uzay Yolcusu Kalmasın Osmangazi Bilim Şenliği" açılış töreni 13 Ekim Perşembe günü Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesinde yapılacaktır. Açılış töreninin ardından etkinliklerimiz başlayacak ve 3 gün boyunca devam edecektir. 

Projemiz anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri ve öğretmenler ile genel katılımcılara uygun organize edilmiş etkinliklerden oluşmaktadır. Etkinlikler Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesinde gerçekleştirilecek olup 7'den 70'e bilime ilgi duyan tüm bireylerin katılımına açıktır.

Etkinlikler eş zamanlı olarak Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezinde Planetaryum gösterileri, Karagöz ve Hacivat Müzesinde Karagöz-Hacivat Uzayda Ortaoyunu gösterileri gerçekleştirilecektir.

 

Proje hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

http://www.osmangazibilimsenligi.com/

https://www.instagram.com/tubitak4007osmngzibilimsenligi/

https://www.facebook.com/Tübitak-4007-Osmangazi-Bilim-Şenliği

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.