BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerimizin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
![Şube Müdürlerimizin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2020_09/04160245_IMG-20200904-WA0005.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı ONGUN ve Hasan Ali TÜZEN Şehit Üsteğmen Mesut Beyazıtlı İlkokulu'nu ziyaret ettiler. EBA Uzaktan Eğitim ve COVİD-19 süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Güvenli, hijyen ve sosyal mesafenin korunduğu okul ortamlarının öneminden bahsederek başarılar dilediler.