BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ÜSTEĞMEN MESUT BEYAZITLI ORTAOKULU TEKNOLOJİ TASARIM ATÖLYESİ “EL BECERİLERİNİ GELİŞTİRME ALETLERİNE” KAVUŞTU.

Şehit Üsteğmen Mesut Beyazıtlı Ortaokulu   Teknoloji ve Tasarım Atölyesinin “El Becerilerini Geliştirme Aletlerinin” açılışı yapıldı.
ŞEHİT ÜSTEĞMEN MESUT BEYAZITLI ORTAOKULU TEKNOLOJİ TASARIM ATÖLYESİ “EL BECERİLERİNİ GELİŞTİRME ALETLERİNE” KAVUŞTU.

         Bursa Sanayicilerinden Fahrettin GÜLENER tarafından Teknoloji ve Tasarım Atölyesinde kurulan “El Becerilerini Geliştirme Aletlerinin” açılışı 09.05.2016 tarihinde; İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa KAHYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin LEVENT, İş Adamı Fahrettin GÜLENER, Kosovalılar Derneği Başkanı Recep GÜNDÜZ ve Mahalle Muhtarımız Necmettin GENİŞ’in katılımıyla yapıldı.

        Açılışta konuşan İş Adamı Fahrettin GÜLENER: “Öğrencilerin ilgi, yetenek ve kabiliyetlerini keşfetmek ve bu doğrultuda gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan protokol çerçevesinde okullarımıza Mini Marangoz Aletlerini kazandırdık.

        Projenin olumlu neticeler vermesi için öğretmen arkadaşlarımız da eğitime tabi tutulacaktır. Böylece öğrencilerimiz de yeteneklerini keşfedip bu alanda kendilerini geliştirecektir.” dedi.

      

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.