BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Prof. Dr. Orhan KURAL Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öğrencilerimizle Buluştu

            Sayın Prof. Dr. Orhan KURAL; İlçemiz Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok  amaçlı salonunda 17 öğretmenin ve 117 öğrencinin katıldığı bir konferans verdi. 
Sayın Prof. Dr. Orhan KURAL Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öğrencilerimizle Buluştu

          İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Mustafa SAYIN ve Hacı ONGUN'un da katıldığı konferansın ana temaları; doğa ve sevgi, vatandaşlık görevleri ve sorumluluk, aşırı  tüketim, israf ve her türlü bağımlılıkla mücadele oldu.
          Kendi hayatından ve alışkanlıklarından bahseden Sayın KURAL, dikkat çekici ve düşündürücü bir anlatımla öğrencileri ve öğretmenleri adeta büyüledi. Çevreye ve dünyaya karşı sorumluluklarımız konusunda farkındalık uyandırırken, satırlarının arasına her türlü kötü alışkanlıklarla ilgili mücadeleyi eklemeyi unutmadı. Konferansın sonunda tüm katılımcıları ayağa kaldırarak, tüketimdeki alışkanlıklarını iyileştireceğine dair yemin ettiren Sn. KURAL, katılımcıların hayata bakış açılarına katkılar sağladı. 
          Okul Müdiresi Nur TUTKUN, Prof. Dr. Orhan KURAL'ı okulllarında görmek, tanışmak ve ondan ders almanın onur verici olduğunu, hocamızı tekrar ağırlamak ve daha fazla öğrencimizle buluşturmanın mutluluk vereceğini belirtti. Bizleri değerli hocamızla buluşturmak için destek veren Bursalı sanayicilerimizden Sayın Tayfur COŞKUNÜZER Beyefendiye de katkılarından dolayı çok teşekkür ettiğini belirtti.

29-02-202029-02-202029-02-2020

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.