BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Gürhan ÇOKGEZER´den 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sayın Gürhan ÇOKGEZER´den 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

  Yaz tatilinin bitmesiyle beraber yeni bir eğitim öğretim yılına girmiş bulunmanın sevinci ve kararlılığı içindeyiz. Yeni eğitim öğretim yılının bütün velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize, Osmangazi’mize ve bütün Eğitim Camiasına hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını dilerim.

 

  Osmangazi İlçe Milli Eğitim Olarak 244 Eğitim Kurumunda 10.426 İdareci ve öğretmen,159.514 öğrenci, özellikle bu sene eğitim hayatına başlayan 12.722 yeni öğrencimizle beraber yeni eğitim öğretim yılına güçlü ve kararlı bir başlangıç yapmak önem arz etmektedir.

 

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

  Doğru ve ahlaklı insan yetiştirmek, Milli eğitimimizin en temel sorumluluğu. Bugün yeni bir döneme başlayan tüm okullarımız inanıyorum ki kendisi ve yaşadığı toplum için bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen gençler yetiştirecektir. Bu amaca binaen sosyal, akademik ve manevi alanlarda gelişimlerini sağlayabileceğimiz öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına hazırlıklarınızı bütün yaz boyunca yaptınız. Bu çalışkanlık ve gayretinizi bütün eğitim öğretim yılı boyunca sürdüreceğinizden eminim.

Değerli Veliler;

  Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımıza sabır ve fedakarlıkla rehberlik etmeye ve onları dinlemeye devam edeceğiz. Geleceğimizin inşaası ve özellikle kendi kendine yetebilen bir ülke olma yolunda tüm inancımızla çalışmaya devam edeceğimizi sizlere ifade etmek isterim.

Değerli Öğrenciler,

  Siz ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacak olan geleceğin münevverleri ve bilim insanları olacaksınız. Bu yüzden hem kendinize hem ailenize ve hem de milletimize karşı sorumluluklarınızı bilerek bu inançla çalışmanızı bekliyoruz. Hepinizin yeni eğitim öğretim yılını canı gönülden kutluyorum.

 

                                                                                                                                                                                                 Gürhan ÇOKGEZER

                                                                                                                                                                                       Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.