BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Her Öğrenci Bir Enstrüman Çalmalı" Bağlama Atölyeleri Çalışması

"Her Öğrenci Bir Enstrüman Çalmalı" Bağlama Atölyeleri Çalışması

 

          Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 2018-2019 ve 2019-2020 eğitim-öğretim yıllarında uygulanmak üzere, İlçemiz anadolu liselerinde öğrenim gören 9. sınıf öğrencilerine yönelik "Sazımız Bağlama, Özümüz Bursa-Her Öğrenci Bir Enstrüman Çalmalı" sloganı ile "Osmangazi Yetenek Akademisi Projesi (OYAP)" kapsamında Bağlama Atölyeleri Çalışması yürütülmektedir.

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Osmangazi Yetenek Akademisi Projesi; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürhan ÇOKGEZER’in başkanlığında ve Şube Müdürümüz Sayın Metin LEVENT’in koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

Söz konusu projemiz, İlçemiz anadolu liselerinde öğrenim gören öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve akademik gelişimlerini çeşitli etkinliklerle destekleyerek en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerimize okul aile birlikleri ve Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle proje kapsamında 300 adet bağlama hediye edilecektir. 2 yıl sürecek kurslar sonucunda yaklaşık 300 öğrenciden oluşan bir konser organize edilecektir. 

09-04-2019

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.