BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OVAAKÇA ŞARIK TARA ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU TARAFINDAN YÜRÜTÜLECEK OLAN TÜBİTAK-4008 PROJESİNE KATILIM İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

OVAAKÇA ŞARIK TARA ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU TARAFINDAN YÜRÜTÜLECEK OLAN TÜBİTAK-4008 PROJESİNE KATILIM İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

TÜBİTAK tarafından bu yıl ilk defa çağrıya çıkan destek programının ilk uygulaması olacak olan "Yenilikçi Öğretmen Becerileri ile Engelleri Aşmak" başlıklı proje Bursa genelinde 50 öğretmeni kapsayacak etkinliklerden oluşacak.

Bursa'da görev yapan öğretmenlerin yararlanabileceği proje etkinliklerine katılım için başvurular elektronik olarak https://forms.gle/9Zw5Fj9ZiSsCiNfC8 adresinden yapılabilecek. Ayrıca proje bilgilerinin yer alacağı web sayfasına https://sariktaraozelegitim.wixsite.com/engelleriasmak bağlantısı ile ulaşılabilecek.

Yürütücülüğünü Tekstil Teknoloji Alan Öğretmeni Tufan Ata TÜRKYILMAZ'ın yapacağı projede özel gereksinimli öğrencilerin, staja, istihdama ve iş kurmaya yönlendirilmesi için öğretmen yeterliliklerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

Uludağ Üniversitesi işbirliği ile yürütülecek olan proje kapsamında öğretmenlere 40 saatlik uygulamalı ve teorik eğitimler verilerek saha ziyaretleri planlanacaktır. Proje faaliyetleri 25 kişilik 2 katılımcı grubu için 24-29 Nisan ve 8 Mayıs -12 Mayıs 2023 tarihlerinde planlandı.

 

Kayıtlar 20 Aralık 2022 / 30 Ocak 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

Alınacak kayıtlar başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.

Başvuru sonuçları elektronik (sms, e-posta vb) ile tarafınıza bildirilecek ve web sayfasında yayınlanacaktır.

 

Proje Etkinliklerine Katılım Başvuru Formu:

https://forms.gle/9Zw5Fj9ZiSsCiNfC8

Proje Web Sitesi:

https://sariktaraozelegitim.wixsite.com/engelleriasmak

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.