BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile Mihraplı Abdulkadir Can Anadolu Lisesini Ziyaret Ettiler
![Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile Mihraplı Abdulkadir Can Anadolu Lisesini Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2020_10/28111846_IMG-20201028-WA0004.jpg)
Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER ile birlikte Mihraplı Abdulkadir Can Anadolu Lisesini ziyarette bulundular.
Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan uygulamalarla birlikte okulun eğitim- öğretim hazırlık süreçlerini yerinde inceleyerek okulu gezdiler. Okul İdaresinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.