BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmangazi İlçe Öğrenci Meclisi Temsilcisi Seçildi
![Osmangazi İlçe Öğrenci Meclisi Temsilcisi Seçildi](/meb_iys_dosyalar/2017_11/02145330_IMG-20171102-WA0001.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi doğrultusunda; BTSO Eğitim Vadisi Oğuz Kağan Köksal Toplantı Salonunda Şube Müdürü Rasim ALKAÇ´ın katılımıyla İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimi yapıldı. 14 adayın olduğu ve 175 oyun kullanıldığı seçimde 64 oy alan Samet Saraç Anadolu Lisesi öğrencisi Emirhan GÜLTEKİN İlçe Öğrenci Meclisi Temsilcisi seçildi.