ONARIMI DEVAM EDEN OKULLARIMIZA ZİYARET
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER, ve Şube Müdürmüz Mehmet TOKSOY bakım ve onarımları devam eden okullarımızı ziyaret ettiler.![ONARIMI DEVAM EDEN OKULLARIMIZA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_08/28164343_onarYm.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER ve Şube Müdürümüz Mehmet TOKSOY dış cephe yalıtım çalışmaları devam eden Şehit Taner Çobanoğlu Ortaokulu'nu, güçlendirme ve tadilat çalışmaları devam eden Ovaakça İlkokulu/Ortaokulu'nu ve mantolama ve tadilat çalışmaları devam eden Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu'nu ziyaret ettiler, yetkililerden bilgi aldılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER 2022- 2023 eğitim öğretim yılında yenilenmiş, modern, depreme dayanıklı eğitim binalarımızla eğitim öğretime devam edileceği müjdesini verdi.