BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü (ERDEM) Destek 2020 Programı Kapsamında İlçemizden 2 Okula Hibe Desteği

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü (ERDEM) Destek 2020 Programı Kapsamında İlçemizden 2 Okula Hibe Desteği

       MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla yürütülen"Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programı" kapsamında sunulan proje başvuru kabulleri sonuçlandı ve proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlandı.

    Destek Programı kapsamında başvurusu yapılan 690 proje içerisinde hibe desteği almaya hak kazanan 41 proje arasında Osmangazi İlçemizden 2 okul yer aldı. Osmangazi Şehit Jandarma Er Selim Koçdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi "Anlayarak Hızlı Okuma ve Zaman Yönetimi" ve Osmangazi Demirtaş İsmail Hakkı Bursevi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi "Başarı Grupları Akran Yardımı ile Eğitim" Projeleri ile hibe destek almaya hak kazandı.

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.