BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2020_08/24173520_IMG-20200824-WA0041.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sn. Mustafa BALTACI ve Sn.Bekir ALDEMİR Yunuseli Hacı Naciye Kanalıcı Ort./ İHO ve Erdem Bayazıt İlkokulunu ziyarette bulundular. 2020-2021 Eğitim- Öğretim Yılı Mesleki Çalışma Dönemlerinin başlaması nedeniyle öğretmenlere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dilediler.