BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2020_08/24172037_IMG-20200824-WA0005.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sn. Hacı ONGUN ve Sn.Mehmet İŞLEYEN Şehit Jandarma Uzman Çavuş İlyas Genel İlkokulu ve Celal BAYAR İlkokulunu ziyarette bulundular.Öğretmenlerin2020-2021 Eğitim- Öğretim Yılı Mesleki Çalışma Dönemlerinin başlaması nedeniyle öğretmenlere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dilediler.