BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER’in 1. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan ÇOKGEZER’in 1. Dönem Sonu Mesajı

          "2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının 1. Dönemini tamamladığımız bugün, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 159.314 öğrencimiz karnelerini alacak ve hak ettikleri yarıyıl tatiline gireceklerdir. Bu bağlamda bütün Eğitim Camiasının ve özelinde veliler ve öğrencilerimizin heyecanını paylaşıyor ve bereketli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.

          Her eğitim-öğretim döneminde olduğu gibi 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminin 1. yarıyılında da bütün okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve anne-babaların, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı hazırlanmaları için dönem içinde ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösterdikleri şüphesizdir.

          Saygıdeğer Veliler;

          Öğrencilerimizin alacağı karnelerin öneminin yanında şunu da hatırlatmak isterim ki; çocuklarımızın sahip oldukları milli, ahlaki ve insani değerler gelişimlerinin çok önemli bir parçasıdır. Yarıyıl tatilinde, onlarla mümkün olduğu kadar birlikte çok vakit geçirmenizi, şehrimizi ve şehrimizin tarihi mekânlarını, müzelerini gezmenizi, akraba, komşu, eş-dost ziyaretleri yaparak insani ilişkilerimizi güçlendirmenizi ve bol bol çocuklarımızla birlikte kitap okumanızı tavsiye ediyorum.

          Değerli Yöneticilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz;

          Her çocuk kendisi olduğu için çok değerli ve kıymetlidir. Önemli olan öğrencilerimizi iyi tanıyıp onun kendi yetenek ve kabiliyetlerini ortaya çıkarmasına mani olmadan bizlerin yardımcı olmasıdır. Ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

          Geleceğin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz;

          Okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olarak yetişmeniz, geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemenizi ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Başarı; isteğin, azmin ve gayretin neticesidir.

          Bu duygu ve düşüncelerle, tüm eğitim camiası ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum."

 

 

                                                                                                                                                                Gürhan ÇOKGEZER

                                                                                                                                                   Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.