BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN GÜRHAN ÇOKGEZER´E, EĞİTİM-BİR-SEN BURSA 1 NOLU ŞUBESİ BAŞKANI NUMAN ŞEKER VE YÖNETİM KURULU ZİYARETTE BULUNDU
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN GÜRHAN ÇOKGEZER´E, EĞİTİM-BİR-SEN BURSA 1 NOLU ŞUBESİ BAŞKANI NUMAN ŞEKER VE YÖNETİM KURULU ZİYARETTE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2018_01/31134048_DSC_0185.jpg)
Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Gürhan ÇOKGEZER´i, Eğiti-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Nöman ŞEKER ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa SARIGÜL, Fatih KOCAAĞA, Arif ARI, Veysi FİDAN, Rasim ALKAÇ ve Ahmet AYDIN ziyarett etti.