BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRHAN ÇOKGEZER RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR YEMEKLERİ HAZIRLAYAN TOKİ CAHİT ZARİFOĞLU MTAL'Yİ ZİYARET ETTİ
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRHAN ÇOKGEZER RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR YEMEKLERİ HAZIRLAYAN TOKİ CAHİT ZARİFOĞLU MTAL'Yİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2022_04/15144017_1819698c-1392-414e-961c-2d9ae11d0df4.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi50 ailenin iftarlarında sıcak aş ile buluşmalarına vesile olan TOKİ Cahit Zarifoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek-İçecek Hizmetleri Atölyesini ziyaret etti. İftar yemeklerinin hazırlanmasında emeği geçen öğrencilere, öğretmenlere ve idarecilere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.