BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Osmangazi Ziya Gökalp İlkokulunu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Osmangazi Ziya Gökalp İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_10/08142426_IMG-20201008-WA0008.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Ziya Gökalp İlkokulunda yeni göreve başlayan Okul Müdürü Nihat ÖNER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Okulun eğitim- öğretime hazırlık süreçleri, sosyal mesafe ve hijyen çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni eğitim ? öğretim yılında öğrencilere, öğretmenlere ve idarecilere sağlıklı ve başarılı bir yıl temennisinde bulundu