BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Hürriyet Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Hürriyet Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_10/22143933_IMG-20201022-WA0003.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER, Hürriyet Anadolu Lisesini ziyaret etti. ÇOKGEZER, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Okulun eğitim- öğretim ve pandemi süreciyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında okul idaresinden bilgi alarak, yeni eğitim- öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesi dileklerinde bulundu.