İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Başkanlığında Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri ile Toplantı Yapıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Başkanlığında Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri ile Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_09/16224609_IMG-20200916-WA0000_3.jpg)
İlçe milli eğitim müdürü Gürhan ÇOKGEZER başkanlığında yapılan toplantıda Şube Müdürü Mustafa SAYIN, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri yer aldı. 2020-2021 eğitim-öğretim yılı sene başı toplantısında planlanan Okulların Tanıtımı, DYK, AB Projeleri, e - Twinning, Öğrenciler ile ilgili duyurular yer aldı. 21 Eylül'de başlaması planlanan aşamalı ve kontrollü yüz-yüze eğitim ile ilgili okul hazırlık çalışmaları görüşüldü. Toplantı sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü ÇOKGEZER toplantı sonunda yeni-eğitim ve öğretim yılında sağlık ve başarı temennilerinde bulunarak, hayırlı olmasını diledi.