BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Ahmet Çabuk Ortaokulunu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Ahmet Çabuk Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_10/13115047_IMG-20201013-WA0017.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Ahmet Çabuk Ortaokulunu ziyarette bulunarak, Okul idaresinden okulda eğitim- öğretime hazırlık süreçleri ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilere, öğretmenlere ve idarecilere sağlıklı ve başarılı bir yıl temennisinde bulundu.