BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
II. Dönem Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı
![II. Dönem Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/02153853_02093955_DSC_0208.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürhan ÇOKGEZER, Şube Müdürlerimiz Metin LEVENT, Mustafa BALTACI, Aslan DOĞAN, Mustafa SAYIN, Cengiz UÇ, Rasim ALKAÇ, Kadir YIKILMAZ ve Abdullah ÇİÇEK´in katılımı ile İlçemiz eğitim kurumu müdürleriyle BTSO Eğitim Vadisi Oğuz Kağan Köksal Toplantı Salonunda II. Dönem Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı yapıldı.