BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İdareci ve Öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeğinde Bir Araya Geldi

        Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Voleybol Turnuvası finalinde yer alan idareci ve öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler günü yemeğinde bir araya geldi.
İdareci ve Öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeğinde Bir Araya Geldi

 

     Bu yıl ilki düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Finali sonrası Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde günün anlam ve önemine dair yemek düzenlendi. Birlik ve beraberliği pekiştirmek için düzenlenen yemeğe, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Gürhan ÇOKGEZER, Şube Müdürlerimiz Sn Rasim ALKAÇ, Sn Abdullah ÇİÇEK, Sn Kadir YIKILMAZ ve Sn Metin LEVENT ile turnuvaya katılım sağlayan okul müdürleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Gürhan ÇOKGEZER yaptığı konuşmada: "Bu tür birliktelikler bizi başarıya götürecektir. Düzenlediğimiz yemeğe katılan tüm ekip arkadaşlarımıza ve siz değerli idareci öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Etkinliklerimizle bir araya gelişlerimizi sürdüreceğiz. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası centilmenlik içerisinde oldukça güzel bir şekilde gerçekleşti. Yoğun iş temposu içinde çalışanlarımız stres atarak birbirleri ile kaynaşma fırsatı buldu. Şampiyon olan Erdem Bayazıt Ortaokulu Müdürlüğünü ve turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı. Program yemek ve sohbet edilerek devam etti.   

  

29-11-201829-11-201829-11-201829-11-2018

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.