BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER'in Çağlayan Memduh Gülseçen İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER'in Çağlayan Memduh Gülseçen İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2021_03/24140212_a965af25-2d3a-46f5-9dee-41a0d97aa7c0.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Çağlayan Memduh Gülseçen İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Okulda yapılan çalışmalarla ilgili olarak okul idaresinden bilgi alarak, paylaşımlarda bulunuldu.
Covid-19 salgın hastalık süreciyle ilgili alınan önlemler kapsamında değerlendirmeler yaptı. Öğretmenler odasını ziyaret ederek öğretmenlerle sohbet etti.
ÇOKGEZER, öğrencilere, öğretmenlere ve okul idaresine başarılar dileyerek kurumdan ayrıldı.