BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile birlikte Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Ettiler
![Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile birlikte Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2021_01/05153239_murad_hudavendigar_anadolu_imam_hatip_lisesi.jpg)
Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile birlikte Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu Lisesini ziyarette bulundular.
Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan eğitim- öğretim uygulamaları ve yapılan çalışmalar hakkında Okul İdaresinden bilgi alarak kurumdan ayrıldılar.