BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırseverlerimize Anlamlı Ziyaret
Kaymakamımız Sayın Zafer ORHAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürhan ÇOKGEZER´den hayırseverlerimize anlamlı ziyaret.![Hayırseverlerimize Anlamlı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_02/09164107_DSC_0227.jpg)
Kaymakamımız Sayın Zafer ORHAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürhan ÇOKGEZER Ermetal Otomativ A.Ş sahibi hayırseverimiz Sayın Fahrettin GÜLENER ve Gül Tekstil A.Ş´nin sahibi hayırseverimiz Sayın Davut ÇALIŞKAN´a teşekkür ziyaretinde bulundular.