BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK İLE BULUŞMA TOPLANTISININ 2. Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![HALK İLE BULUŞMA TOPLANTISININ 2. Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_02/17095334_DSC_0126.jpg)
Osmangazi İlçe Kaykamı Sayın Enver ÜNLÜ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah ÇİÇEK, Şube Müdürlerimiz Kadir YIKILMAZ ve Rasim ALKAÇ´ ın katılımıyla halk ile buluşma toplantısının 2. Ali Osman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Okullarda yaşanan sorunlar ile ilgili bilgi alışverisinde bulunuldu.