BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ETKİLİ OKUL YÖNETİMİ VE EĞİTİM LİDERLİĞİ” TOPLANTISI

“ETKİLİ OKUL YÖNETİMİ VE EĞİTİM LİDERLİĞİ” TOPLANTISI

  Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki resmi okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin kişisel-mesleki bilgi ve beceri düzeylerini artırmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Hizmetleri AR-GE Birimi tarafından yürütülen Bursa Eğitim Yönetimi Platformu Projesi (BUYÖN) kapsamında “Etkili Okul Yönetimi ve Eğitim Liderliği” konulu iki aşamalı toplantı düzenlendi. 

  Eğitim Yönetimi platformu oluşturmak suretiyle resmi okul ve kurumlarımızda görev yapan eğitim yöneticilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek eğitim ve öğretimde kalitenin artırılmasının hedeflendiği proje ile eğitim yöneticilerimizin yaptıkları iş ve yönetimde kalite konusunda farkındalık kazanmalarının amaçlandığı ilk toplantı, Eğitim Vadisi Oğuz Kaan Köksal Toplantı Salonunda yapılmıştır. Toplantıya, Bursa İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sn. Necdet Sezer, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Gürhan Çokgezer, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Bölümü Müdür Yardımcısı Sn. Ekrem Koz, İl Milli Eğitim Müdürülüğü´nün eğitim bölümlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte okul yöneticileri katılmıştır. Daha sonra her eğitim birimi ilgili Müdür Yardımcısı/Şube Müdürü başkanlığında ayrı ayrı toplantı yapmıştır.

 

07-09-201807-09-201807-09-2018

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.