BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ELMASBAHÇE ORTAOKULU ÖĞRENCİSİ MUSTAFA AĞLAR YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞTE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Kayseri de düzenlenen Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Mustafa AĞLAR 59 kg.da Serbest stilde Türkiye Şampiyonu olmuştur.
ELMASBAHÇE ORTAOKULU ÖĞRENCİSİ MUSTAFA AĞLAR YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞTE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER, Kayseri de düzenlenen Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonasında 59 kg.da Serbest stilde Türkiye Şampiyonu olan Elmasbahçe Ortaokulu öğrencisi Mustafa AĞLAR´ı, Okul Müdürü Müge CANAR ve  öğretmenini makamında kabul etti. Bu başarıda emeği geçenlere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencmize başarısının artarak devam etmesini diledi ve günün anısına hediyelerini verdi.

      Bursa da düzenlenen Yıldızlar Güreş İl Birinciliğinde 59 kg. serbest stilde İl Birincisi olan Elmasbahçe Ortaokulu öğrencisi Mustafa AĞLAR Kayseri’de düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya ve ilimizi temsil etmeye hak kazanmıştır. 03-04 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen Şampiyonada Elmasbahçe Ortaokulunu, ilçemizi ve ilimizi başarı ile temsil eden Mustafa AĞLAR Türkiye Şampiyonu olarak bizleri gururlandırmıştır.


14-06-201614-06-2016

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.