BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

COPA ve Bursa İl MİLLİ Eğitim Müdürlüğü İşbirliğinde 'BİR OKUL BİN UMUT' Projesi Dürdane İlkokulu ve Ortaokulunda Başladı

COPA ve Bursa İl MİLLİ Eğitim Müdürlüğü İşbirliğinde   'BİR OKUL BİN UMUT' Projesi  Dürdane İlkokulu ve Ortaokulunda Başladı

  İklimlendirme sektöründe Bursa'nın en büyük markalarından biri olan COPA ile Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte başlattığı 'Bir Okul Bin Umut' projesinin ilki Osmangazi Dürdane İlkokulu ve Ortaokulunda gerçekleştirildi.

  COPA, Temmuz 2020 yılı itibari ile ilk olarak Bursa'nın Osmangazi ilçesi Dürdane Köyü'ndeki tek okul olan Dürdane İlkokulu ve Ortaokulu'nda başlattığı 'Bir Okul Bin Umut' isimli projesiyle, okulu 2020 - 2021 eğitim - öğretim yılına hazırladı. Okula uygun en iyi fiziki şartların sağlanması amacıyla öncelikle iklimlendirme sistemindeki panel radyatör, kazan ve tesisat değişimleri yapıldı; dersliklerin arttırılması amacıyla okulun bahçesinde depo inşaatı gerçekleştirildi. Okulun merdiven ve korkuluklarının tadilatı, boya - badana uygulamaları ve diğer tüm tadilat işlemleri yapılarak okul yeni eğitim ? öğretim hayatına hazırlandı.

    Tüm fiziki şartları yeni eğitim öğretim hayatına uygun bir şekilde hazırlanan Dürdane İlkokulu ve Ortaokulu, 30 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen törenle okulun asıl sahipleri olan öğrencilere teslim edildi. Yapılan törende Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü projeye öncülük eden Copa Isı Sistemleri Yönetim Kurulu'na bir plaketle teşekkürlerini sundu.

 

 02-10-202002-10-202002-10-2020

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.