BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAYBAŞI ORTAOKULU COMENİUS PROJESİ FİNAL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Çaybaşı Ortaokulu’nun 2012-1013 Eğitim-Öğretim yılından bu yana yürütmekte olduğu   ‘I Love My Future As A European Citizien (Avrupa Vatandaşı Olarak Geleceğimi Seviyorum) ’ isimli Comenius projesi final toplantısı sebebiyle 04-08 Mayıs tarihleri arasında ortak ülkelerden (Bulgaristan, Fransa, İtalya, Polonya, Portekiz, Romanya) 25 öğrenci ve 26 öğretmenin katılımıyla hafta boyunca Bursa’nın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini tanıtma amaçlı gezi ve etkinlikler düzenlendi.
ÇAYBAŞI ORTAOKULU COMENİUS PROJESİ FİNAL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürhan Çokgezer’e ziyaret gerçekleştirilerek ortak ülke öğretmenlerimizin Türk eğitim sistemi hakkında bilgi sahibi olması sağlandı. Ayrıca hafta boyunca üst eğitim kurumları ve farklı mesleki kurumlara ziyaretlerde bulunularak bilgi paylaşımı yapıldı.

Proje final toplantısı 07 Mayıs Perşembe akşamı Yeniceabat Mustafa Celal Eğretli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Geceye Bulgar, Fransız, İtalyan, Polonyalı, Portekizli, Romen misafir ve öğrencilerin yanı sıra Çaybaşı Ortaokulu öğrenci ve velileri ile Şube Müdürlerimiz Metin Levent ve Abdullah Çiçek, Osmangazi ilçesi okul müdürlerimizden Ekrem Düvenci ve Haşmet Keskin ile Müdür Yardımcılarımızdan Merve Çelik  de katıldı. Gecede proje süresince yapılan etkinlikler hakkında sunum yapıldı. Konuklara ülkemizi ve Bursamızı tanıtıcı sunumlar yapıldı. Öğrenciler farklı yörelerimize ait halk oyunları gösterilerini sundu. Gelecek hayalleri oluşturma ve bu yolda doğru adımlar atma temalı  İngilizce tiyatro oyunu sergilendi. Gecede Karabaş-ı Veli Vakfı Sema Topluluğu ve Bursa Gösteri Sanatları Topluluğu da sahne aldı. Konuklar, coşku ve heyecanın eksik olmadığı programdan son derece memnun ayrıldı.

çaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşıçaybaşı

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.