BURSA
OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BURSA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNE YENİ BİNASINDA ZİYARET
![BURSA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNE YENİ BİNASINDA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2021_05/31214451_70c80022-65b5-4f5e-9196-5c14bc9502fe.jpg)
Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER yeni binasında kurslarını açarak eğitim- öğretim faaliyetlerini gerçekleştiren Bursa Olgunlaşma Enstitüsüne ziyarette bulundular.
Atölyeleri gezerek, öğretmen ve kursiyerlerle sohbet ettiler. Yapılan faaliyetleri yerinde inceleyerek, kursiyerleri ve öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik ettiler.