BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİ OSMAN SÖNMEZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BAŞARIYA DOYMUYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gören Arapça şarkı yarışmasında Türkiye 1. Olan Ortaokul öğrencileri ile yine aynı okuldan Bursa Bilgisi dalında Bursa 1. Olan öğrencileri ile Okul Müdürü Mehmet KILIÇ, Öğretmenler Aylin ÜNLÜ, Pelin ŞENTÜRK ve Hatice ERÇEVİK’i makamında kabul etti. Başarılarından dolayı öğrencileri tebrik eden İlçe Müdürümüz öğrencilere çeşitli hediyeler verdi
ALİ OSMAN SÖNMEZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BAŞARIYA DOYMUYOR

      İlçemizin ilk İmam Hatip Lisesi olan Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl girdiği yarışmalarda başarı üstüne başarı yakaladı. Ortaokullarda Arapça Şarkı kategorisinde Bursa 1. si olan okulumuz Aydın Bölge 1. liği de alarak Türkiye Finaline kaldı. Kızılcahamam’da yapılan Türkiye Finalinde de izleyenleri kendine hayran bırakan öğrencilerimiz Türkiye 1. si oldu.

      Bursa ilimizde yapılan "Bursa Bilgisi ve Türkiye Coğrafyası" dalında Liseler arasında yapılan bilgi yarışmalarında, tüm Liselerini geride bırakarak  İlçe 1. olan Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi,  Bursa Bilgisi dalında Bursa Kız Anadolu Lisesi ve Tofaş Fen Lisesi’nin önünde Bursa 1. si oldu.

      Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Yönetici, öğretmen ve öğrencilerini kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Gürhan ÇOKGEZER, okulumuzun göstermiş olduğu bu başarılardan dolayı başarının sahibi öğrencileri, destek olan okul yönetimi ve öğretmenlerini kutladığını ve başarılarının devamını dilediğini belirtti ve başarıda emeği geçenlere birer hediye takdim etti. 

08-06-201608-06-201608-06-201608-06-2016

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.