BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zafer İlk ve Ortaokulu Yenileniyor...

1963 yılından beri faaliyet gösteren Zafer İlk ve Ortaokulu binalarının ihtiyaca cevap vermede yetersiz kalması ve binalarının ekonomik ömrünü tamamlaması nedeniyle yıkılarak günümüz şartlarına uygun, ihtiyaçlara cevap veren ve medeniyetin beşiği olan Bursa´ya yakışır modern birer okul olarak yeniden yapılması ile ilgili protokol 11/11/2014 tarihinde okul bahçesinde imzalandı.
Zafer İlk ve Ortaokulu Yenileniyor...

Bursa Valisi Münir KARALOĞLU, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE, Osmangazi Kaymakamı Dr. Necdet TÜRKER, Hayırsever Davut ÇALIŞKAN ile oğlu Cengiz ÇALIŞKAN, İl Milli Eğitim Müdürü Veli SAKARYA, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet SEZER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu AYYILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER, İlçe Şube Müdürü Rasim ALKAÇ ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra çok sayıda davetlinin de katıldığı törende gerçekleştirilen konuşmalardan sonra Zafer İlk ve Ortaokulunun yıkılarak yeniden yapılmasıyla ilgili protokol Bursa Valisi Münir KARALOĞLU,  Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE, Hayırsever Davut ÇALIŞKAN ile  Cengiz ÇALIŞKAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Veli SAKARYA tarafından imzalandı. Protokolün imzalanmasından sonra okulda ilk yıkım gerçekleştirildi.

zafer ortaokulu

Bursa Valisi Münir KARALOĞLU yaptıkları katkılardan dolayı hayırsever Davut ÇALIŞKAN´a ve  Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE´ye teşekkür etti.  Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE özel olarak hazırlanan Zafer İlk ve Ortaokulunun projesinin özel okullarla yarışabilecek düzeyde bir proje olduğu ve projenin önümüzdeki eğitim öğretim dönemine yetiştirilmesini hedeflediklerini belirtti. Hayırsever Davut ÇALIŞKAN böyle bir okulun yapılmasına sağladıkları katkıdan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Hayırsever Davut ÇALIŞKAN ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yenilenen ve 2015-2016 eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi planlanan Zafer İlk ve Ortaokulu hazırlanan özel projesiyle modern bir görünüme kavuşacaktır.

zafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokuluzafer ortaokulu

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.