BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sn. Gürhan ÇOKGEZER´den 2017-2018 Sene Sonu Mesajı

Sn. Gürhan ÇOKGEZER´den 2017-2018 Sene Sonu Mesajı

 

     2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılını tamamladığımız bugün, tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum.

     Her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu sene de bütün okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve anne-babaların, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösterdikleri şüphesizdir.

     Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz;

     Bütün senenin yorgunluğunu atacağınız tatil döneminde dinlenmek en büyük hakkınızdır. Fakat unutmayın ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Okullarımız yine yaz kurslarıyla, sosyal etkinliklerle, değerler eğitimi kurslarıyla hizmet vermeye devam edecektir. En önemlisi kitap okuma alışkanlığını edinmenin yollarını aramalısınız. Bu bilinçle hareket ederek gelecek seneye daha enerjik başlamanızı umuyorum.

     Saygıdeğer Veliler;

     Çocuklarımızın iyi bir eğitim alarak, toplumun kültürlü, saygın ve yararlı bireylerine dönüşmesi amacıyla her türlü olanağı seferber eden ve her türlü çabayı gösteren değerli velilerimize teşekkür eder, çocuklarımızın iyi bir tatil dönemi geçirmesini temenni ederim.

     Değerli Yöneticilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz;

     Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla göstermiş olduğunuz çabadan, gerek akademik başarı, gerek ahlaki gelişimleri için açtığınız destekleme ve yetiştirme kursları, her türlü sosyal faaliyetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin, sizlerin destekleri ile yalnız kalmayacaklarına inanıyor, sizlerle bu meşakkatli görevde daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten mutluluk duyduğumu belirtmek istiyor ve sizlere en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum.

 

                                                                                                                       

                                                                                                                               Gürhan ÇOKGEZER

                                                                                                                     Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.