BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAİBE DURMAZ´DAN TÜRKİYE DERECESİ

Okulumuz, Osmangazi Saibe Durmaz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenlerinden Enver Avdaş ve Funda Tuncel’in  yapımcılığını üstlendiği, okulumuz öğrencilerinin rol aldığı, müziklerini öğretmenimiz Ömer Akdağ’ın yapmış olduğu, “Arkadaş” adlı kısa film, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün düzenlediği EBA Film 1.Kısa Film Yarışmasına öğretmen kategorisinde katılmıştır. 
SAİBE DURMAZ´DAN TÜRKİYE DERECESİ

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün düzenlediği EBA Film 1.Kısa Film Yarışmasının; Derviş ZAİM, Cem GENÇOĞLU, Sadık YALSIZUÇANLAR, Erol Nezih ORHON ve Semih KAPLANOĞLU’ndan oluşan seçici kurul üyeleri değerlendirmelerini yaparak öğrenci ve öğretmen kategorilerinde ödül alan filmleri belirledi. Türkiye geneli yapılan değerlendirme sonucunda “Arkadaş” adlı kısa filmimiz üçüncülük ödülüne layık görülmüştür. Özel çocuklarımız fırsat verildiğinde neler yapabildiklerini bir kez daha göstermiş oldu.

Ayrıca "Arkadaş" adlı kısa filmimiz  22 – 29 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan “4.Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali” programı kapsamında yer alacak filmler arasına seçildi.

SAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZSAİBE DURMAZ

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.