BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABRİ KATIRCI İLKOKULU’NDA İPEKBÖCEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ VE KOZADAN İPEK İPLİĞİ ELDE ETME TANITIMI EĞİTİMİ

“Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Merinos Tekstil Sanayi Müzesi’nin işbirliği ile yapılan proje kapsamında Bursa İpekçiliğini Geliştirme  Derneği Başkanı Mehmet ÜNAL tarafından 05/05/2015 tarihinde okulumuz bahçesinde kurulan stantta uygulamalı olarak 50 öğretmen ve personel ile 950 öğrencimize ipekböcekçiliği ile ilgili tanıtım eğitimi verilmiştir.
SABRİ KATIRCI İLKOKULU’NDA İPEKBÖCEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ VE KOZADAN İPEK İPLİĞİ ELDE ETME TANITIMI EĞİTİMİ

Okul Müdürü Özcan ALKIŞ:

Unutulmaya yüz tutmuş bu kültürümüzün tekrar gündeme getirilmesi ve sahip çıkılmasına destek olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep ALTEPE ’ye, Merinos Tekstil ve Sanayi Müzesi ‘ne, okulumuz öğretmen, personel ve öğrencilerine uygulamalı tanıtım eğitimi veren Bursa İpekçiliğini Geliştirme Derneği Başkanı Sayın Mehmet ÜNAL ’a yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

sabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcı

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.