BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABRİ KATIRCI İLKOKULU 1. SINIFLARIN YIL SONU OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı,yılsonu etkinlikleri kapsamında 7 Şube ve 200 öğrenciden oluşan 45 öğretmen ,1200 veli ve davetlinin katıldığı İlçemiz Sabri Katırcı İlkokulu 1 Sınıfların Okuma Bayramı 22/10/2015  Cuma günü saat 19:30’da Sabri Katırcı İlkokulu bahçesinde coşkuyla kutlanmıştır.
SABRİ KATIRCI İLKOKULU 1. SINIFLARIN YIL SONU OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

Okul Müdürü Özcan ALKIŞ yaptığı açılış konuşmasında “Bir yıl boyunca okumalarda üstün başarı gösteren öğrencilerimiz aynı başarıyı halk oyunları başta olmak üzere sosyal ve kültürel faaliyetlerde de gösterdiler.Onları ve öğretmenlerini kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Okuma Bayramı şenliğimizden davetimize katılıp bizleri onurlandıran Eğitim-Bir Sen Bursa Şube Başkanı ve Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Sayın Numan ŞEKER’e,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Necdet SEZER’e ,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İbrahim ATAMAN ve Kemal ÜNAL’a,Bursa Büyükşehir Belediyesi  “BURBAK” Yönetim kurulu üyesi Sayın Necdet ÇIBUK’a ,Atıcılar Mahalle Muhtarı Sayın Adem DEMİR’e ve katılan tüm davetlilere yürekten teşekkür ediyorum.”dedi.

sabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcısabri katırcı

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.