BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´Osmangazi Yönetişim Becerileri Projesi´ Başvuru ve Detayları

Osmangazi Yönetişim Projesi Başvurusu
´Osmangazi Yönetişim Becerileri Projesi´ Başvuru ve Detayları

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılını daha donanımlı geçirebilmek adına ve sizlerin talepleriniz doğrultusunda ´Osmangazi Yönetişim Becerileri Projesi´ hayata geçirilmiştir.Bu kapsamda yönetsel ihtiyaçlarınızı belirlemek veya güncellemek için aşağıdaki linkteki proje bilgi formunu oluşturduk. 2018 Kasım ikinci haftalarında başlanacak eğitimleri sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyip sizlere uygulamalı olarak sunma niyetindeyiz.Buradan alınacak cevaplara göre ihtiyaçlar ve planlama ortaya çıkacaktır. Eğitimlerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda 15:00-17:00 saatleri arası yapılması planlanmaktadır. Her sorunun açıklaması mevcuttur.İhtiyaçlara göre ortaya çıkacak takvim ve detaylar paylaşılacaktır.

Önemli : Lütfen Her bir katılacak İdareci veya memur için ayrı form doldurunuz.Planlama ve ihtiyaç belirleme açısından son derece önemlidir.* Hizmet İçi Eğitim Kapsamında bir faaliyet olamayıp, bir proje faaliyetidir.

 

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.