BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OSMANGAZİ REHBER ÖĞRETMENLERİ SEMİNERDE BULUŞTU

Osmangazi İlçe Rehberlik ve Araştırma Merkezi 10 Aralık 2014 tarihinde Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde ´´ Neden Rehber Öğretmen Olduk?´´ konulu bir seminer düzenledi.Seminerde rehber öğretmenlerin neden bu mesleği seçtikleri sorgulandı...
OSMANGAZİ REHBER ÖĞRETMENLERİ SEMİNERDE BULUŞTU

Osmangazi İlçe Rehberlik ve Araştırma Merkezi 10 Aralık 2014 tarihinde Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde ´´ Neden Rehber Öğretmen Olduk?´´ konulu bir seminer düzenledi.Seminerde rehber öğretmenlerin neden bu mesleği seçtikleri sorgulandı.

İlçemiz Özel Öğretim ve Rehberlik Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Özcan BULUT ve okul rehber öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen bu seminerde, 1. Murat İlkokulu Rehber Öğretmeni Derya AKSOY ile BTSO Hayri Terzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni İlkay GÜNER BEŞERLER rehber öğretmen olma nedenlerini ve okulda çalışmaya dair duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Psikiyatri Uzmanı Dr. Ali Algın KÖŞKDERE ile Çocuk Psikiyatri Uzmanı Dr. Hatice AKOVA da Rehber Öğretmenliği /Psikolojik Danışmanlığı seçmenin altındaki ruhsal dinamikleri kuramsal olarak anlatarak, öğretmenlerimize neden bu mesleği seçtiklerini ve onların bu mesleği yaparken oluşan duygu ve düşüncelerini keşfetmelerine yardımcı oldular. 

 

RAMRAMRAMRAM

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.