BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OSMANGAZİ NECDET COŞKUNÜZER ORTAOKULUNUN BAŞARILI SPORCULARINDANDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇOKGEZER´E ANLAMLI ZİYARET

Çeşitli branşlarda il birincisi,il ikincisi,il üçüncüsü olan ve Türkiye Şampiyonasında dereceye giren  sporcular, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER’İ ziyaret etti. Necdet Coşkunüzer Ortaokulu öğrencileri başarılarını Gürhan ÇOKGEZER ile paylaştı.
OSMANGAZİ NECDET COŞKUNÜZER ORTAOKULUNUN BAŞARILI SPORCULARINDANDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇOKGEZER´E ANLAMLI ZİYARET

Ziyarette sporculara, Necdet Coşkunüzer Okul müdürü Şevket ATLIHAN  ve Beden Eğitimi öğretmeni Deniz KORKMAZ’da eşlik etti.

Çokgezer, başarılarından dolayı sporcuları tebrik ederek, öğrencilerin hem derslerine çalışıp hem de böyle sportif faaliyetlerin içerisinde yer almalarını istediklerini söyledi. Kano Türkiye birinciliği Müsabakalrında ilimizi, ilçemizi en güzel şekilde temsil ettikleri için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum" dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Deniz KORKMAZ; Öğrencilerin takım sporları sayesinde birlikte hareket etme duygularının geliştiğini anlattı, "Öğrencilerimizin sadece dersine, kitaplarına gömülen değil hem dersini çalışan hem de sosyal olan bireyler olarak yetişmesini istiyoruz.

Necdet Coşkunüzer Ortaokulu müdürü Şevket ATLIHAN  da Kano sporunda Bursa da Takım halinde birinci olmasının ve Türkiya şampiyonasına katılmasının yanında okulumuzun Basketbol yıldız bayan il birinciliği, bocce  küçük kızlar il ikinciliği, bocce küçük erkek il üçüncüsü olarak Adıyaman ilinde Bursamızı temsil ettiğini söyleyerek, Atletizm branşında da Yıldız kızlarımızın ilçe de söz sahibi olduğunu söyledi.

Gençlerin azmettiğinde büyük başarı kazanacağına inandığını ifade eden Çokgezer, "Bu vesileyle çocuklarımızın spor yapmasına izin ve imkan veren ailelerine de teşekkür ediyoruz. İnşallah ilimizin ismi başarılı sporcularla dünyaya duyurmak bizim için de büyük bir mutluluk. Tüm sporcularımızı kutluyorum ve kendilerine başarı diliyorum" dedi.

necdet coşkunüzernecdet coşkunüzernecdet coşkunüzernecdet coşkunüzernecdet coşkunüzer

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.