BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OSMANGAZİ HALK EĞİTİM VE KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN GİRŞİMCİLİK KURSU ÖĞRENCİLERİNİN SERTİFİKA HEYACANI

Osmangazi Halk Eğitimi Merkezi  Aso Müdürlüğü ve KOSGEB Bursa Hizmet Müdürlüğü protokolu çerçevesinde düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan 24 girişimci adayı sertifikalarını törenle aldı. 
OSMANGAZİ HALK EĞİTİM VE KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN GİRŞİMCİLİK KURSU ÖĞRENCİLERİNİN SERTİFİKA HEYACANI

Osmangazi Halk  Eğitim Merkezi Muradiye Merkez binasında düzenlenen törene KOSGEB Bursa Hizmet Müdürü Ahmet AKDAĞ, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Uç, Osmangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertekin SEVİNÇ, idareciler, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Törene katılan KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet AKDAĞ; genç girişimcilere tavsiyelerde bulunurken, iş fikrini hayata geçirerek iş kuracak girişimci adaylarının ülke ekonomisine sağlayacakları katkıdan, istihdama sağlayacakları faydadan söz etti “daha önce kurslara katılan kursiyerlerden kendi işyerlerini kuranların olması bizleri çok sevindiriyor. KOSGEB olarak girişimcilere 30 bin TL’ye kadar geri ödemesiz hibe,  makine gerektiren işler için 70 bin TL’ye kadar da destek veriyoruz. Girişimcilere toplamda 100 bin TL’lik destek sağlıyoruz” dedi ve sertifikalarını alan tüm girişimcilere çalışma hayatlarında başarılar diledi. Osmangazi halk eğitim merkezi müdürü ERTEKİN Sevinç, kurum olarak KOSGEB işbirliği çerçevesinde açılan kursların kursiyerler için önemine  değinirken, 70 saatlik eğitimin kursiyerlerin varsayımlar ile gerçekleri karşılaştırmaları konusunda sağladığı faydalardan, pazarlama planı, üretim, yönetim, finansal planlama konularında kursiyerlere sağladıkları katkılardan söz etti.. Kursu başarıyla tamamlayan 24 girişimci adayına sertifikaları törenle verildi.

KOSGEBKOSGEBKOSGEBKOSGEB

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.