BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmangazi DynEd DynFEST Şenliği ve DynEd İl Ödül Töreninde

Osmangazi DynEd DynFEST Şenliği ve DynEd İl Ödül Töreninde

     DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi İl Ödül Töreni; Yıldırım İlçesi Faik Çelik MTAL’de gerçekleştirildi. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin, öğretmenlerinin, okul müdürlerinin ve koordinatörlerinin ödüllendirildiği DynEd İl ödül törenine Vali Yardımcısı Abidin ÜNSAL, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER, DynEd İlçe Koor. Şube Müdürü Kadir YIKILMAZ, DynEd Avrupa Direktörü Mehmet Mervan BAYRAKTAROĞLU, İlçe Milli Eğitim müdürleri ile İl ve İlçe Şube Müdürleri, DynEd il ve ilçe koordinatörleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

     17 İlçenin katıldığı yarışmada; Osmangazi ilçesi olarak güzel bir başarıya imza atılmıştır. Bu ödülleri ilçe olarak almamızda bize destek olan öncelikle öğrencilerimizi çalıştıran İngilizce öğretmenlerimize ve iki dönem boyunca gayret gösterip çalışan öğrencilerimize ve tabi ki kurum olarak bu proje için desteğini esirgemeyen okullarımıza teşekkür ederiz.

 

İLKOKUL Bursa DynEd ÜÇÜNCÜSÜ    

PİLOT SANAYİ İLKOKULU 4C sınıfı öğrencisi EYMEN DORUK UYAR öğretmeni Neşe ÖZGEL BAYRAM

 

ORTAOKUL Bursa DynEd İKİNCİSİ

BAŞÖĞRETMEN ORTAOKULU 5L sınıfı öğrencisi KAAN EFE ESEN öğretmeni Arzu ERDOĞAN

 

ORTAOKUL Bursa DynEd ÜÇÜNCÜSÜ

BAŞÖĞRETMEN ORTAOKULU 5L sınıfı öğrencisi AKIN AYDOĞAN öğretmeni Arzu ERDOĞAN

 

LİSE Bursa DynEd BİRİNCİSİ    

ÖZTİMURLAR MTAL ATP 9A sınıfı öğrencisi RAMAZAN BAYHAN öğretmeni Yasemin UYSAL

 

LİSE Bursa DynEd ÜÇÜNSÜCÜ    

BTSO HÜSEYİN SUNGUR AL 9F sınıfı öğrencisi NEHİR ACAR öğretmeni Hacer TOKAY

 

İL ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ

YUNUSELİ HACI NACİYE KANALICI ORTAOKULU İngilizce Öğretmeni F. Ferit MALGARALI

 

Ödül töreninin ardından DynEd & E-twinning stantlarının yer aldığı "DynFEST" açılışı gerçekleştirildi. Gün boyu devam eden festival; öğrencilerin sahnedeki gösteri performansları, stantlarda düzenlenen etkinlikler ile renkli ve keyifli dakikalara sahne oldu.

 

Katılımın yoğun olduğu DynFEST’de; Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir YIKILMAZ ve DynEd Koordinatör Yardımcıları Sedef TEKİN ile Bengül TOKER koordinesinde, 23 Nisan Ortaokulu, Osmangazi İMKB MTAL, Nazife Hüseyin Meriç Ortaokulu, Hüma Hatun MTAL, Başöğretmen Ortaokulu, Davut Çalışkan İlkokulu, Yunuseli Hacı Naciye Kanalıcı Ortaokulu, Barbaros Ortaokulu, Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu, Ziya Gökalp İlkokulu, Fatih MTAL, Şükrü Şankaya İlkokulu, Mehmet Aker İlkokulu, Şahin Yılmaz İlkokulu DynEd çalışmaları, E-Twinning projeleri ve İngilizce oyunları ile ilgi gördüler.

01-05-201901-05-201901-05-201901-05-201901-05-201901-05-201901-05-201901-05-201901-05-2019

 

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.