BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmangazi Ahmet Çabuk Ortaokulunun Şampiyon Sporcularından Milli Eğitim Müdürü Çokgezer´e Anlamlı Ziyaret

2014-2015 Bursa ili Okullararası  Yıldız Erkek Futbol turnuvasını namağlup olarak kazanan ve Bursa il Şampiyonu olan Ahmet Çabuk Ortaokulu futbol takımı Osmangazi Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezeri ziyaret etti.
Osmangazi Ahmet Çabuk Ortaokulunun Şampiyon Sporcularından Milli Eğitim Müdürü Çokgezer´e Anlamlı Ziyaret

Ziyarette basarili sporculara Ahmet Çabuk Ortaokulu Müdürü Ahmet Sarı Beden Eğitimi Öğretmeni Taner Sarı ve teknoloji tasarım öğretmeni Enver Tuncayda eşlik etti.

Osmangazi milli egitim muduru Gürhan Çokgezer sporculari tebrik ederek ögrencilere hem spor yasamlarinda hemde eğitim öğretim hayatlarinda başarilar dileyerek "Eğitim ve spor mutlaka ic ice yurutulmeli birine onem verirken digeri asla aksatilmamali " diyerek sporcuları ödüllendirdi.

Okul muduru Ahmet Sarı okul olarak hedeflerinin egitim ve ogretimde basari sosyal faaliyetlerde yuksek katilim boylece sorumluluk duygusu yuksek bireyler yetistirmek oldugunu soyleyerek Sayın Çokgezere her turlu desteklerinden dolayi tesekkur etti.

ahmet çabukahmet çabukahmet çabukahmet çabukahmet çabukahmet çabukahmet çabuk

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.