BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORHANBEY İLKOKULU’NDA “ANASINIFLARI BİLİM ŞENLİĞİ” YAPILDI

Orhanbey İlkokulu “Geleneksel Anasınıfları 1. Bilim Şenliği” yapıldı. Şenlik okul bahçesinde gerçekleştirildi. Şenliğe İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mustafa Sevinç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Baltacı ile birlikte bölgedeki okulların müdürleri ve veliler de katıldılar. 
ORHANBEY İLKOKULU’NDA “ANASINIFLARI BİLİM ŞENLİĞİ” YAPILDI

Şenliğe konuşmalar ve anasınıflarının kısa gösterileriyle başlandı. Daha sonra deney düzeneklerinin bulunduğu alana geçildi, deneyi yapan öğrenciler izlendi, deneyle ilgili bilgiler alındı.  Hazırlanan tasarım sergisinin gezilmesi ile etkinlik sona erdi. Şenliğe katılan konuklar ve veliler hayranlıklarını ifade ettiler. Anasınıflarının araştırmacı öğrencileri ise yaptıkları deneylerin ve hazırladıkları tasarımların beğeni ile izlenmesinden büyük mutluluk duydular. Bu arada Bursa´nın en önemli mahalli televizyon kanallarından olan Line Tv. İse eğitim saatinde değerlendirmek üzere etkinliği çekimlerine aldı. Onlar da beklediklerinin üzerinde güzel bir etkinlikle karşılaşmaktan ve çekimlerini yapmakta mutluluk duyduklarını ifade ettiler. 

Okul müdürü Hilmi Sevim, etkinliğin oluşmasında ve sergilenmesinde emekleri geçen başta anasınıfı öğretmenleri Gürünay Yılmaz ve Gül Kurt olmak üzere diğer emeği geçen öğretmenlere , velilere ve katılımlarıyla bizleri onurlandıran müdürlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz, dedi.

orhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbeyorhanbey

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.