BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUHAMMED KARNESİNİ EVDE ALDI!

Osmangazi Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünün evde eğitim hizmetleri kapsamında başlattığı eğitim-öğretim faaliyetlerinde 33 öğrenci karnesini aldı.
MUHAMMED KARNESİNİ EVDE ALDI!

Sadi Etkeser İlkokulu’nda öğrenci iken geçirdiği rahatsızlık sonrası okula devam edemeyen Muhammed Şahin’i evinde ziyaret eden öğretmenleri, Muhammed’i ve ailesini sevince boğdu.

Osmangazi Kaymakamı Necdet Türker, Osmangazi İlçe Milli Müdür Gürhan Çokgezer, Osmangazi RAM Müdürü İsmail Kayışlı, Sadi Etkeser İlkokulu Müdürü Adem Koçdemir ve öğretmenleri Muhammed Şahin’i evinde ziyaret ederek karnesini verdi.

Uzaktan kumandalı araba sevinci

Karnesi ile birlikte saat ile uzaktan kumandalı araba da hediye edilen 4. Sınıf öğrencisi Muhammed Şahin, hayatındaki en güzel hediyeyi aldığını belirterek teşekkür etti.

Osmangazi Kaymakamı Necdet Türker ise “Muhammed gibi okula gelemeyen öğrencilere devletimizin sağladığı tüm imkânları seferber edeceğiz. Servis, yemek ve evdeki ihtiyaçlarını da karşılayacağız.” Diyerek aileyi mutlu etti.

Teşekkür Belgesi aldı

Osmangazi’ye bağlı Dikkaldırım mahallesinde ikamet eden Şahin ailesiyle birlikte her an Muhammed’in yanında olduklarını ifade eden öğretmeni Hatice Aksoy, arkadaşları gibi okula gidemese de Muhammed’in öğrenme isteği yüksek bir öğrenci olduğunu belirtti.

Muhammed’in 2 yıldır evde eğitim aldığını söyleyen anne Zümrüt Şahin ilgililere teşekkür etti. Küçük Muhammed bu karne töreni ile birlikte ortaokula  da adım atarken evde eğitim alan tüm öğrencilerin karnelerinin okul müdürleri tarafından verildiği belirtildi. 

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.