BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim personeline, Birlik ve Beraberlik yemeği verildi. Merinos Gölpark´ta düzenlenen yemeğe ilgi oldukça büyüktü.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER ile şube müdürlerimiz Rasim ALKAÇ, Metin LEVENT, Mustafa BALTACI, Mustafa ATMANLIOĞLU, Aslan DOĞAN, Abdullah ÇİÇEK, Cengiz UÇ ve Müdürlüğümüz personelinin katılımıyla gerçekleştirilen Birlik ve Beraberlik yemeğinde yaklaşık 65 kişilik grubun birlikteliği sıcak görüntüler ortaya çıktı.Yemeğin ilerleyen saatlerinde yapılan muhabbetle bir araya gelen personelimizin yürekleri hoş sohbetle ısındı.

Müdürlüğümüz personelini Birlik ve Beraberlik yemeğinde, bir aile sıcaklığında bir araya getiren müdürümüz Sayın Gürhan ÇOKGEZER ile emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

yemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekDoğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.